PLATEBNÍ METODY:Úvod » Raw Moringa - prášek

Raw Moringa - prášek

Raw Moringa prášek

Syrová potravina - vhodná pro celou rodinu!

Raw Moringa Olejodárná je považovaná za jednu z nejvýživnějších rostlin na zemi, je užívaná Asijskými obyvateli již po tisíciletí.

Grenera Nutrients Pvt Ltd je společnost která vyrábí řadu produktu z Moringy Olejodárné. Rostliny jsou pěstované za ekologických podmínek, daleko od různých měst a jsou organického původu.

Moringa Olejodárná dodává veškeré potřebné látky pro správnou funkci lidského organismu, je považována za nejlepší multivitaminový produkt. Grenera Moringa prášek napomáhá na zlepšení stavu při cukrovce, napomáhá upravovat krevní tlak a snižovat obsah cholesterolu, obsahuje vápník pro optimální zdraví kostí, železo pro zdravou tvorbu krve, jód pro prevenci strumy, hořčík pro kontrolu krevního tlaku, draslík pro řádné fungování srdce, ledvin a dalších orgánů, a zinek, který napomáhá posílení imunitního systému. Bohatý na mangan, měď, fluor, selen, síru, chrom a chlorid.

Listy a šťáva z listů má hojivé účinky při: problémech s očima, očních alergiích (zevně), předčasnému stárnutí, astmatu,bakteriálních infekcí nadýmání, vysokého krevního tlaku, ztráty krve, bronchitidy, cholery, kolitidy (zánětu tlustého střeva),cukrovky, průjmu, zánětů, problémů s pamětí hemeroidů, bolestech hlavy, žloutenky, onemocněních jater, šerosleposti, nervozity, revmatismu, bolesti, poruchy sluchu, kurdějí, tuberkulózy, nádorových onemocnění, nevolnosti, neplodnosti, podvýživy, zácpy, virových infekcí, nedostatku životně důležitých látek.

Při užívání prášku Grenera Moringa ucítíte větší příliv energie s každým dnem.

Výborný doplněk při detoxikaci organismu a pro lidi držící dietu.

Pro zachování všech živin nedoporučujeme prášek Grenera Moringa vařit!

Neobsahuje: Lepek, GMO, bez příměsí umělých látek, bez vedlejších účinku, bez alergenů.

Vhodné pro vegany.

Nabízíme v balení:

Nejprodávanější produkty v kategorii

 
Grenera RAW Moringa čistý organický prášek z listů Moringy 1kg 1 350 Kč
Morlife alkalising Greens (pH7.3) 300g 990 Kč

skladem novinka akce doprava zdarma top produkt
Běžná cena 1 290 Kč

Naše cena 790 KčBěžná cena 2 450 Kč

Naše cena 1 350 Kč

akce
top produkt
Běžná cena 2 500 Kč

Naše cena 990 Kč

novinka
akce
top produkt


novinka

NDE0ZDg5OG